GÖL FESTİVALİ

BU İÇERİĞİ PAYLAŞIN

27 Ağustos 2019

30 Ağustos

19:00             Zafer Korteji

19:00–19:15 Açılış konuşması, saygı duruşu, İstiklal Marşı

19:15 –19:30 Başkan konuşması

19:30 –19:45 Dans gösterisi

20:00 –22:00 Konser: Moğollar

 

31 Ağustos

16:00 –17:00 Müzik dinletisi

17:00 –18:00 İnteraktif oyunlar

18:00 –20:00 Karaoke

21:00 –23:00 Konser: Kahraman Deniz

 

1 Eylül    

17:00 –18:00 Çocuklar Konuşuyor

18:00 –19:00 Müzik dinletisi: Barış şarkıları

19:00 –20:00 Keman dinletisi

21:00 –23:00 Konser: Derya Uluğ

 

 

2 Eylül

18:00 –19:00 Karaoke

19:00 –19:30 Standup

20:00 –22:00 Oda Orkestrası

 

 

3 Eylül

16:00 –17:00 Yetişkin oyunları

17:00 –18:00 Müzik dinletisi (DJ)

18:00 –19:00 Çocuk eğlenceleri

20:00 –22:00 Konser: Hakan Dedeler & Erdal Yapıcı

 

4 Eylül

17:00 –17:30 Çizgi film gösterisi

17:30 –19:00 Hediyeli yarışmalar

20:00 –22:00 Türk Müziği Orkestrası

 

5 Eylül

17:00 –18:00 Müzik Dinletisi

18:30 –19:30 Çocuk eğlenceleri

20:00 – 22:00 Keman Dinletisi

 

 

6 Eylül

18:00 –19:30 Çocuk eğlenceleri

21:00 –23:00 Konser: Murat Balkan

 

7 Eylül

18:00 - 20:00 Çocuk Eğlenceleri
20:30 - 23:00  Hazal & Ali Güven Konser

 

8 Eylül

18:00 –19:00 İnteraktif oyunlar

20:00 –20:30 Van ve Artvin Yöresi Halk Oyunları

20:30 –23:00 Konser: Nurettin Rençber & Muhammet Ali Evci

 

9 Eylül

16:00 –17:00 Atatürk’ün sevdiği şarkılar

17:00 –18:00 Kurtuluş Savaşı belgeseli

19:00 –19:30 Zeybek

20:00 –22:00 Konser: Ezginin Günlüğü

 

10 Eylül

17:00 –18:30 Karaoke

20:00 –22:00 Konser: DJ Erdal Dursun Performansı

 

11 Eylül

17:00 –18:00 Karaoke

18:00 –19:00 Çocuk eğlenceleri

21:00-22:30 Utku Güzelgül Konseri

 

12 Eylül

17:00 –18:00 Çizgi film gösterisi

18:00 –19:00 Hediyeli yarışmalar

20:00 –22:00 Konser: Volkan Yılmazer

 

 

13 Eylül

18:00 –19:30 Karaoke

19:30 – 20:30 Dj performansı RNB

21:00 –23:00 Konser: Anıl Piyancı

 

 

14 Eylül

17:00 –19:00 Çocuk eğlenceleri

19:00 –20:00 Karaoke

20:00 –20:30 Trakya Yöresi Halk Oyunları

21:00 –23:00 Konser: İlyas Yalçıntaş

 

 

15 Eylül

17:00 –18:30 Karaoke

19:00 –19:30 Dans Gösterisi

20:00 –20:30 Karadeniz Yöresi Halk Oyunları

20:30 –21:00 Plaket töreni

21:00 –23:00 Konser: Niyazi Koyuncu

 

 

 

 

RİNG SERVİS 

HER GÜN 18:00

 

MEHMET AKİF BİLGİ EVİ

SEFAKÖY KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ

CENNET KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ

YARIMBURGAZ BİLGİ EVİ

ARMONİPARK AVM

SEFAKÖY METROBÜS DURAĞI